UITSLAGEN INTERNATIONAAL WANDELEVENEMENT  OLAT te WEERT
Foto's

Eindtijden 100 EM Wedstrijd  RONDETIJDEN
        = Nieuwe Continental Centurion

start-   geb. v     CC afgelegd   Eindtijd   Opmer-
nr. naam jaar m vereniging licentienr. nr. km uren min. sec. kingen
13 Manfred Loch 1949 m LG-Hamm 14061 22 160,928 22 02 11 X
11 Ad Leermakers 1951 m Atilla/HvB 44096 219 160,928 22 29 18 > 24 uur
5 Aaf Peters-de Rijk 1953 v De LAT 82179 88 160,928 22 34 05 X
3 Rainer Koch 1980 m LG Wuerzburg xxx 310 160,928 23 03 38 > 24 uur
12 Piet vd Kroft 1944 m RWV 448644 293 160,928 23 15 44 > 24 uur
9 Jim Bispham ? m L.D.W.A. xxx 314 160,928 23 35 17 > 24 uur
1 Brigitte Koch 1958 v LG Wuerzburg xxx         > 24 uur
2 Henry Koch 1954 m LG Wuerzburg xxx         > 24 uur
4 Jose Camara 1953 m Standing Palma IB13718         > 24 uur
8 Marcel Dekker 1958 m RWV/De LAT 458197 269         > 24 uur
10 Rieks Haan 1965 m RWV 459773 277         > 24 uur
14 Wil Botman 1948 m De LAT 510923         > 24 uur
6 Huib van Broekhoven 1961 m RWV 473229         dnf
7 Hans van  Wakeren 1949 m av Unitas 96192 44         dnf

Eindtijden 100 EM  Prestatie    RONDETIJDEN

  start-   geb. v   W CC afgelegd   Eindtijd   Opmer-
plaats nr. naam jaar m vereniging P nr. km uren min. sec. kingen
  74 Frits v Duynhoven   m OLAT P 276 160,928 21 23 05 > 24 uur
90 Gerrit van Haandel m RWV P 270 160,928 23 06 52 > 24 uur
95 Dietmar Adam m Duppenweiler P 311 160,928 23 14 00 > 24 uur
87 Jozef Blockx m xxx P 312 160,928 23 15 44 > 24 uur
97 Manfred Port m WF Grossaitingen P 313 160,928 23 32 12 > 24 uur
82 Hugo Prinsen m OLAT P 285 160,928 23 38 37 > 24 uur
79 Boetje Huliselan m OLAT P 315 160,928 23 39 53 > 24 uur
73 Gerrit Nederlof m RWV/De LAT P 227         > 24 uur
75 Helmar Vogts m xxx P         > 24 uur
76 Wim Akkerman m FLAL P         > 24 uur
77 Ger Reneerkens m RWV P 125       > 24 uur
78 Guenter Kostmann m xxx P       > 24 uur
80 Jan Vogelsangs m wsv St.-Willibrord P       dnf
81 Ernst Westerhoff m wsv Waalwijk 82 P 281       > 24 uur
83 Michel van Krimpen m OLAT P         > 24 uur
84 Ronald van Oort m OLAT P       > 24 uur
85 Pieter Kemmeren m Hart van Brabant P       > 24 uur
86 Piet de Ruyter m OLAT P         > 24 uur
  88 Wil Duchateau   m wc Aviat P           > 24 uur
89 Amanda Clysner v wc Aviat P       > 24 uur
91 Wil Stijnen m xxx P         > 24 uur
92 Gerrit Bonants m xxx P       > 24 uur
93 Jan Warrink m OLAT P         dnf
94 Jan Seuren m wsv Merselo P         > 24 uur
96 Jan de Vos m De LAT P         dnf
98 Con Bollmann m RWV P 303       > 24 uur
99 Andreas Hausser m WF Grossaitingen P       > 24 uur

Eindtijden 24 uur van Weert    RONDETIJDEN

  start-   geb. v   W CC afgelegd   Eindtijd  
plaats nr. naam jaar m vereniging P nr. km uren min. sec.
1 74 Frits van Duynhoven 1940 m OLAT P 276 181,352 24 05 00
2 11 Ad Leermakers 1951 m Atilla/HvB W 219 171,140 23 59 11
3 3 Rainer Koch 1980 m LG Wuerzburg W 310 166,751 23 58 00
4 90 Gerrit van Haandel m RWV P 270 166,751 24 02 00
5 12 Piet vd Kroft 1944 m RWV W 293 166,751 24 04 00
6 87 Jozef Blockx m xxx P 312 164,810 23 51 00
7 97 Manfred Port m WF Grossaitingen P 313 160,928 23 32 12
8 95 Dietmar Adam m Duppenweiler P 311 160,928 23 41 00
9 79 Boetje Huliselan m OLAT P 315 162,869 23 57 00
10 82 Hugo Prinsen m OLAT P 285 162,869 23 57 00
11 9 Jim Bispham ? m L.D.W.A. W 314 162,869 24 03 00
12 92 Gerrit Bonants m xxx P 156,539 23 28 00
13 94 Jan Seuren m wsv Merselo P 156,539 23 29 00
14 98 Con Bollmann m RWV P 303 154,598 23 41 00
15 1 Brigitte Koch 1958 v LG Wuerzburg W 152,150 23 54 00
16 4 Jose Camara 1953 m Standing Palma W 148,268 23 45 00
17 8 Marcel Dekker 1958 m RWV/De LAT W 269 141,431 23 57 00
18 14 Wil Botman 1948 m De LAT W 141,431 23 57 02
19 86 Piet de Ruyter m OLAT P 137,549 23 43 00
20 99 Andreas Hausser 1971 m WF Grossaitingen P 135,101 23 47 00
21 77 Ger Reneerkens 1958 m RWV P 125 131,219 24 00 00
22 75 Hilmar Vogts m xxx P 128,771 23 49 00
23 2 Henry Koch 1954 m LG Wuerzburg W 128,771 23 54 00
24 10 Rieks Haan 1965 m RWV W 277 128,771 23 54 20
25 76 Wim Akkerman m FLAL P 124,889 23 52 00
26 78 Guenter Kostmann   m xxx P   122,948 23 25 00
27 91 Wil Stijnen 1955 m xxx P 116,111 23 49 00
28 85 Pieter Kemmeren m Hart van Brabant P 116,111 23 54 00
29 73 Gerrit Nederlof m RWV/De LAT P 227 114,170 23 38 00
30 88 Wil Duchateau m wc Aviat P 112,229 23 16 20
31 89 Amanda Clysner v wc Aviat P 105,899 23 21 50
32 83 Michel van Krimpen m OLAT P 105,899 23 24 40
33 84 Ronald van Oort m OLAT P 105,899 23 25 10
GEEN 24 UUR
81 Ernst Westerhoff m wsv Waalwijk 82 P 281 110,288 16 41 00
7 Hans van Wakeren m Unitas 59.648 8 03 00
8 Huib van Broekhoven m RWV 46.988 5 25 00
96 Jan deVos m sv de LAT 46.988 6 25 00
80 Jan Vogelsangs m St Willibrord 40.658 5 11 00
93 Jan Warrink m OLAT 34.328 4 34 00

100 MAN  Rieks Haan   RWV  100 km in 11.21.42

Eindtijden 100 km  wedstrijd RONDETIJDEN

start-   geb. v     Eindtijd
nr. naam jaar m vereniging licentienr uren min. sec.
22 Leijtens, Frans 1976 m RWV 406307 11 49 45
23 Andel van, Ton 1958 m RWV 70665 12 49 12
20 Zoon, Adrie 1955 m RWV 516280 14 04 02
21 Wieringen van, Wout 1933 m RWV 20771 dnf    

Eindtijden 100 km  prestatie RONDETIJDEN

start-   geb. v   Eindtijd
nr. naam  jaar m vereniging uren min. sec.
43 Buggenum van, Herman 1949 m xxx 12 41 13
44 Nap, Anton 1967 m WS'78 13 36 30
41 Raymakers, Huub 1948 m OLAT 13 51 52
42 Raymakers, Connie 1947 v OLAT 13 51 52
40 Rivinius, Hartmut 1948 m Badgassen dnf    

Eindtijden 50 Engelse Mijlen (80km) prestatie  RONDETIJDEN

  start-   geb. v Kv   Eindtijd
plaats nr. naam jaar m nr. vereniging uren min. sec.
  53 Rob Frielink   m 283 RWV 09 55 03
55 Robert de Wolf m 284 RWV 10 03 24
  60 Gijs van Swieten 1957 m 285 RWV 10 25 09
56 Rik Weverbergh 1952 m 286 Heikneuters 11 27 09
61 Co de Jong m 252 RWV 11 33 49
52 Wim Veerman 1953 m 287 RWV/WS'78 11 36 23
58 Henk Vink 1956 m 277 OLAT 11 42 05
59 Jos van Kesteren 1962 m 289 x 11 50 46
51 J. Kalmeijer m 290 KNBLO 11 51 09
54 Rik Brunt m 288 Wios 11 53 33
62 Marca Nelen v x OLAT 12 12 40
64 Evert v Ampting m x OLAT 12 12 40
65 Cor van der Heijden 1945 m x OLAT 12 15 03
57 Silvia Fransen 1944 v x Heikneuters 12 28 14
50 Marcella Creemers 1950 v x OLAT 13 16 38

Eindtijden 50 km  prestatie  RONDETIJDEN

start-   geb. v         Eindtijd  
nr. naam  jaar m vereniging uren min. sec.
  Dagtocht    
329 Hansje Zoon-Doornheim v RWV 7 22 35
327 Riet Emans v OLAT 7 41 3
328 Paul Koks 1965 m OLAT/RWV DNF    
  Frank van der Gulik 1977 m De LAT NS    
  Stephan Spechtenhauser 1964 m WF Grossaitingen NS    
       
  Nachttocht    
324 Canters, Paul 1971 m     OLAT 06 01 23
326 Vries de, Hans 1964 m xxx 06 27 27
325 Boogerd vd, George 1941 m OLAT 06 35 24
320 Janssen, Wiel 1955 m xxx 08 11 16
321 Claes, Sabine 1962 v SACN 08 41 04
322 Stuyven, Lena 1959 v xxx 08 41 04
323 Hout van,Hilde 1963 v xxx 08 41 04

Snelwandelscheidsrechters: Frans M´┐Żller, Gijs den Ouden, Hans van der Knaap, Theo Tromp